KONST / Litografier / Färglitografi 11482603
nr 1148 2603
Gösta Dagermark
(1928-2011), Sverige
Färglitografi, Gösta Dagermark, signerad och numrerad 31/260, motivet: 39x49
Gösta Dagermark, svensk bildkonstnär född 1928, död 2011 .
Utrop:
400 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:47:26
Gösta Dagermark
Läs mer om Gösta Dagermark